Zoeken

Koningshuis hekelt valse foto Koning Mohammed VI in Qatar (foto)

14 november 2017 - 21:30 - Marokko

Geschreven door Said A.

De raadgever van Koning Mohammed VI heeft de verspreiding van een valse foto van de monarch op sociale media ferm veroordeeld.

Yassir Znagui vertelde aan Le360 dat het om een groteske fotomontage ging.

"We zijn verrast door deze afbeelding, want het is een afbeelding en geen foto. Het is een groteske montage! Ik was naast Zijne Majesteit gedurende al zijn verplaatsingen tijdens deze reis en op geen enkel moment hield hij of ging hij op de foto met een sjaal", aldus de adviseur van de Koning.

Op de valse foto houdt Koning Mohammed VI een sjaal vast waarop staat: "Jullie hebben de wereld en wij hebben Tamim". Voor veel mensen werd de afbeelding gezien als een boodschap van steun aan Qatar die in het middelpunt staat van een politieke crisis met Saoedi-Arabië.

Lees meer

Moulay Hassan met fan op de foto in Parijs (foto)

Moulay Hassan is samen met Koning Mohammed VI in Parijs. De kroonprins aarzelt net zoals zijn vader niet om met fans op de foto te gaan.

Koning Mohammed VI ontmoet Marokkaans koppel in Parijs (foto)

Een nieuwe foto van Koning Mohammed VI werd in de afgelopen uren massaal op internet gedeeld. Op het kiekje poseert de monarch met een jong Marokkaans koppel in Frankrijk.

Koning Mohammed VI op de foto met reality-ster

Koning Mohammed VI is terug in Parijs zoals meerdere foto’s in de afgelopen dagen op internet aantoonden.

Ministerie van Binnenlandse zaken onderzoekt valse foto’s Jerada

Het Marokkaanse ministerie van Binnenlandse zaken heeft donderdag laten weten dat een onderzoek werd gestart naar de publicatie van valse foto’s van Jerada.

Qatar start onderzoek naar valse foto Koning Mohammed VI

De autoriteiten in Qatar hebben een onderzoek gestart naar de valse foto van Koning Mohammed VI die deze week op internet werd gedeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team