Koning Mohammed VI op Champs Élysées met fan (foto)
Bijna dagelijks worden nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI in Parijs op internet gedeeld. Donderdag werd de monarch op de Champs Elysées met een fan gefotografeerd.
21 december 2017 - 18:30 - Marokko
Koning Mohammed VI en zijn zoon Moulay Hassan verblijven sinds een tiental dagen in Frankrijk.
Ze namen er samen deel aan de klimaattop "One Planet Summit" van Emmanuel Macron en werden sindsdien herhaaldelijk in Parijs gespot. Tientallen fans deelden in de afgelopen dagen foto’s met de Koning en/of met zijn zoon.
Koning Mohammed VI bezocht Frankrijk voor het laatst in september voor een oogoperatie. Ook toen werden meerdere foto’s van de monarch op sociale media gedeeld, waaronder ééntje met de Franse judokampioen Teddy Riner.
Lees meer
Bijna dagelijks worden nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI in Parijs op internet gedeeld. Donderdag werd de monarch op de Champs Elysées met een fan gefotografeerd.
Op internet werden in de afgelopen dagen nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI en zijn zoon, Kroonprins Moulay Hassan, gedeeld.
Koning Mohammed VI is beter. Hij verliet het ziekenhuis een tiental dagen geleden na een hartoperatie en werd afgelopen weekend in de Galeries Lafayette in Parijs gezien.
Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.
Bijna dagelijks worden nieuwe foto’s van Koning Mohammed VI in Parijs gedeeld. Gisteren werd de monarch in een jeanswinkel in de Franse hoofdstad gefotografeerd.