28 mei 2017 - 16:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft in een brief aan de Egyptische president Abdul Fatah al-Sisi zijn medeleven betuigd na de aanslag waarbij 20 mensen omkwamen.
Mohammed VI veroordeelt in zijn naam en in naam het Marokkaans volk een « verachtelijke daad » en uit de volledige solidariteit van het koninkrijk met het Egyptisch broedervolk tegen deze « laffe terroristische daden die in strijd staan met alle hemelse religies en universele menselijke waarden ».
In deze pijnlijke omstandigheden uit Koning Mohammed VI aan de Egyptische president en via hem aan alle nabestaanden en het Egyptisch volk zijn oprechte deelneming en medeleven en « smeekt Allah om de slachtoffers bij zich te nemen en aan hun families geduld en troost te geven ».
Onbekenden vielen vrijdag een bus met Egyptische kopten aan die op weg waren naar het Sint Samuel klooster in de provincie Minya. De aanslag werd door de terroristische organisatie Daesh opgeëist.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Ruzie over service in restaurant, meerdere arrestaties in Marokko
Meest verkochte auto in Spanje is... Marokkaans
Marokko laat Amerikaanse F16 vallen voor superieure Rafale
Marokkaan uit Europa moet reeds verkochte huizen slopen (video)
Marokko nieuwe autobaas van Afrika