Zoeken

Koning Mohammed VI veroordeelt aanslag Frankrijk

25 maart 2018 - 12:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Koning Mohammed VI heeft de aanslag in het Franse Trèbes bij Carcassonne van vrijdag ferm veroordeeld. De dader is de 25-jarige Frans Marokkaanse Radouane Lakdim.

In zijn bericht uit de Koning zijn steun en medeleven aan de Franse president Emmanuel Macron, de slachtoffers en hun familie’s, en aan het Franse volk.

Mohammed VI stelt "met veel emotie de tragische gijzeling" in Trèbes en de "onaanvaardbare aanvallen" in Carcassonne die de gijzeling voorafgingen te hebben vernomen.

"Namens het Marokkaanse volk en in Mijn persoonlijke naam, veroordeel ik met kracht deze afschuwelijke terroristische daad, en verzeker ik u van onze steun en volledige solidariteit.", aldus de monarch.

Lees meer

Koning Mohammed VI veroordeelt "verachtelijke aanslag" Straatsburg

Koning Mohammed VI heeft een bericht van medeleven naar de Franse president Emmanuel Macron gestuurd na de schietpartij van dinsdag in Straatsburg. Bij de aanslag vielen drie...

Koning Mohammed VI met jonge fan op de foto in Parijs

Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.

Koning Mohammed VI veroordeelt raketaanvallen op Saoedi-Arabië

Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan Koning Salman van Saoedi-Arabië de raketaanvallen op de hoofdstad Riyad ferm veroordeeld.

Koning Mohammed VI schrijft naar President Palestina

Koning Mohammed VI heeft een bericht gestuurd naar Mahmoud Abbas, President van Palestina, over de recente gebeurtenissen in de Palestijnse gebieden.

Koning Mohammed VI veroordeelt terroristische aanslag Parijs

Koning Mohammed VI heeft in een bericht aan de Franse president Emmanuel Macron de terroristische aanslag van zaterdagavond in Parijs sterk veroordeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team