24 mei 2019 - 11:20 - Marokko
Koning Mohammed VI wordt in de komende dagen in Tetouan verwacht. Hij zal er ter gelegenheid van Laylat al-Qadr een moskee inhuldigen.
Volgens Al Ahdath Al Maghribiya zouden de autoriteiten in Tetouan het bezoek van de Koning voorbereiden. De komst van de monarch werd nog niet officieel bevestigd.
Het blad bericht dat Koning Mohammed VI de moskee Sidi Talha zal inhuldigen en er de nachtwake van Laylat al-Qadr zal voorzitten.
De wali van de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima zou samen met verantwoordelijken uit Rabat de moskee hebben bezocht om de vooruitgang van de werken te controleren en het bezoek van de Koning voor te bereiden. Ook worden zoals gewoonlijk bij bezoeken van de Koning, in heel de stad vlaggen en foto’s van de monarch geplaatst.
Goud.ma stelt tevens dat de moskee al open is zodat mensen er kunnen gaan bidden en dat de inhuldiging het volledig project betreft. De moskee heeft namelijk een koranschool, een bibliotheek en een opleidingscentrum voor imams.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko