19 december 2013 - 14:00 - Sport
Koning Mohammed VI heeft woensdagavond Raja Casablanca gefeliciteerd. De Marokkaanse kampioen plaatste zich gisteren voor de finale van het WK voor clubteams door Atletico Mineiro met 3-1 te verslagen.
De monarch belde persoonlijk met de Tunesische coach van Raja Casablanca, Faouzi Benzarti, en feliciteerde hem en zijn spelers voor hun overwinning tegen de Braziliaanse club.
Raja Casablanca is de eerste Arabische club ooit die de finale van het WK voor clubteams haalt. De club speelt zaterdag 21 december in Marrakech, de finale tegen de Europese kampioen Bayern München.
Mineiro-ster Ronaldinho verklaarde aan Al Jazeera dat de nederlaag van zijn team tegen Raja Casablanca een bitter smaak had. Atletico Mineiro had de Marokkaanse duidelijk onderschat.
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug