13 februari 2019 - 17:22 - Marokko
Het Spaanse tijdschrift Hola bericht dat Koning Mohammed VI en Lalla Salma officieel gescheiden zijn.
Het blad stelt van bronnen dicht bij het paleis te hebben vernomen dat Koning Mohammed VI en Lalla Salma elf maanden geleden een einde maakten aan hun huwelijk en dat hun scheiding kortgeleden werd uitgesproken.
Hola stelt in een artikel getiteld "Zo ziet het leven van prinses Lalla Salma er een jaar na haar scheiding van de Koning van Marokko uit", dat de prinses geen officiële taken meer zal uitvoeren maar nog heel aanwezig is in het leven van haar kinderen, kroonprins Moulay Hassan (15) en Lalla Khadija (11).
Lalla Salma zou nog steeds in Marokko wonen en niet in Frankrijk of Griekenland zoals hardnekkige geruchten suggereerden. Voor de prinses is het volgens Hola "noodzakelijk om dicht bij haar kinderen, met wie ze altijd zacht en liefdevol is geweest, te zijn". Ze bracht wel een tijdje door in het buitenland.
De informatie van Hola valt samen met het bezoek van Koning Felipe VI en zijn vrouw Letizia aan Marokko. De afwezigheid van Lalla Salma in het officieel programma van het bezoek zorgt opnieuw voor vragen in Marokko maar ook in het buitenland.
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk