Zoeken

Kind in Tanger niet door "blue whale challenge" omgekomen

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft de berichten over de zelfmoord van een kind van 8 jaar in Tanger ferm ontkend. Het kind zou aan het "blue whale challenge" hebben deelgenomen.

De jongen werd woensdagavond dood aangetroffen in een kamer van het ouderlijk huis in Dahr El Hammam. Hij hing aan een sjaal die aan een nagel in een muur vastzat.

Het kind vertoonde geen tekenen van geweld. Volgens verschillende getuigenissen gaat het om een ongeval. De jongen speelde samen met zijn zusje met een sjaal van zijn moeder. De sjaal zou per ongeluk aan de nagelijk vastgeraakt zijn. Het kind kreeg de sjaal niet op tijd los en stikte.

Een onderzoek in de woning heeft de dood van het kind door het "blue whale challenge" uitgesloten.

Lees meer

Kind pleegt zelfmoord in Chefchaouen

Een kind van 14 jaar heeft donderdag in het Marokkaanse Chefchaouen zelfmoord gepleegd.

Ibrahim (13) eerst slachtoffer blue whale challenge in Marokko

Ibrahim is het eerste erkende slachtoffer van de blue whale challenge in Marokko. De 13-jarige jongen uit Benguerir ging gevaarlijke uitdagingen aan maar kon worden gered.

Marokkaanse kind zonder papieren doet zelfmoordpoging in Sebta (video)

Een 17-jarige Marokkaan die illegaal in Sebta verblijft heeft eerder deze week een zelfmoordpoging gedaan.

Britse jongen naar Marokko ontvoerd

Een Britse jongen van 12 jaar zou door zijn moeder en zijn grootvader naar Marokko zijn meegenomen. Britse justitie had het kind aan zijn grootmoeder toevertrouwd.

Marokko - Blue whale challenge: meisje dankzij oplettende schooldirecteur gered

Een tienermeisje kon dankzij de oplettendheid van de directeur van haar school in het Marokkaanse Benguerir, op tijd worden gered van de levensgevaarlijke "blue whale challenge".

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team