Zoeken

Kind door imam verkracht in Bouskoura

14 september 2016 - 23:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko wordt opnieuw opgeschud door een kindermisbruikzaak. De imam van een moskee in Bouskoura wordt ervan verdacht een kind van 10 jaar te hebben misbruikt.

TelQuel vernam van de kinderrechten vereniging « Blijf van mijn kind af » dat de imam aan het jonge slachtoffer had gevraagd om de toiletten te kuisen. Daar zou hij vervolgens het kind hebben misbruikt.

De prediker werd door de politie gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Hij zal zich voor de rechtbank van Casablanca moeten verantwoorden.

Zoals gewoonlijk bij dergelijke zaken heeft de vereniging « Blijf van mijn kind af » besloten om zich burgerlijke partij te stellen.

Lees meer

Pedofiele imam op heterdaad betrapt in Temara

Een imam van rond de vijftig werd enkele dagen geleden in een moskee bij Temara gearresteerd voor pedofilie.

Marokkaans kind pleegt zelfmoord omdat zijn moeder geen schoolmateriaal kan kopen

Een Marokkaans jongetje van 10 jaar heeft eerder deze week zelfmoord gepleegd omdat zijn moeder hem geen schoolspullen kon kopen.

Pedofiel krijgt tien jaar cel in Tanger

Een pedofiel is eerder deze week door de rechtbank van Tanger tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld. De man misbruikte drie minderjarige meisjes in de moskee waar hij werkte.

Kind van 4 door imam verkracht in Sidi Kacem

Marokko wordt opnieuw opgeschud door een pedofiliezaak. Een meisje van 4 jaar zou in Sidi Kacem door een imam zijn verkracht.

Marokkaanse krijgt celstraf voor achterlaten kind in Sebta

Een Marokkaanse vrouw is tot een jaar en een dag gevangenisstraf veroordeeld omdat ze haar kind in een winkelcentrum in Sebta had achtergelaten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team