Zoeken

Kind door imam verkracht in Bouskoura

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko wordt opnieuw opgeschud door een kindermisbruikzaak. De imam van een moskee in Bouskoura wordt ervan verdacht een kind van 10 jaar te hebben misbruikt.

TelQuel vernam van de kinderrechten vereniging « Blijf van mijn kind af » dat de imam aan het jonge slachtoffer had gevraagd om de toiletten te kuisen. Daar zou hij vervolgens het kind hebben misbruikt.

De prediker werd door de politie gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Hij zal zich voor de rechtbank van Casablanca moeten verantwoorden.

Zoals gewoonlijk bij dergelijke zaken heeft de vereniging « Blijf van mijn kind af » besloten om zich burgerlijke partij te stellen.

Lees meer

Eigenaar kinderopvang in Tanger van pedofilie verdacht

De eigenaar van een kinderopvang in het Marokkaanse Tanger is eerder deze week gearresteerd op verdenking van kindermisbruik.

Imam uit Fez naar Daesh vertrokken

De imam van een moskee in een dorpje nabij Moulay Yaacoub in de regio van Fez is onlangs naar Syrië vertrokken om er voor Daesh te gaan vechten.

Door Frankrijk gezochte pedofiel in Agadir gepakt

De Marokkaanse politie heeft zaterdag in Agadir een 71-jarige pedofiel gearresteerd die door de Franse autoriteiten werd gezocht.

Pedofiele imam op heterdaad betrapt in Temara

Een imam van rond de vijftig werd enkele dagen geleden in een moskee bij Temara gearresteerd voor pedofilie.

Imam met minnares in moskee betrapt in Marokko (video)

Eerder deze week zijn beelden op internet verschenen van een geboeide imam die door moskeegangers wordt uitgejouwd in de wijk Bensouda in Fez.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team