19 mei 2012 - 09:44 - Marokko
De voormalig CEO van Attijariwafa Bank, Khalid Oudghiri, zou terug in Marokko zijn. De man was naar het buitenland gevlucht om te ontsnappen aan 20 jaar cel. In februari werd hem gratie verleend door koning Mohammed VI.
Khalid Oudghiri, in Marokko om de bruiloft bij te wonen van een familielid in Meknes, werd veroordeeld voor medeplichtigheid aan valsheid in geschrifte en fraude.
Volgens het weekblad Al Ousboue zou Khalid Oudghiri in Marokko reeds invloedrijke figuren hebben ontmoet. Zij zouden hem te kennen hebben gegeven dat Marokko zich in een delicate situatie bevond dat geen overschrijdingen meer toestaat.
De voormalige sterke man van Marokkaanse financiën, die in 2011 met zijn advocaten de mogelijkheid zocht om in Marokko een nieuw proces te krijgen, plande onlangs zijn memoires te schrijven.
Hij zelf heeft het idee intussen opgegeven, maar zou er wel mee hebben ingestemd een deel ervan in het boek "Le Roi prédateur" (De predator koning), te publiceren.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs