6 maart 2012 - 17:04 - Marokko
De voormalig CEO van Attijariwafa Bank, Khalid Oudghiri, zou schokkende onthullingen hebben gedaan aan de auteurs van het omstreden boek over Mohammed VI "Le Roi prédateur" (De predator Koning).
Het boek wijdt een heel hoofdstuk aan Khalid Oudghiri, bij verstek veroordeeld tot 20 jaar gevangenis voor fraude, en die begin februari gratie had gekregen van koning Mohammed VI.
Khalid Oudghiri valt er openlijk Mounir Majidi aan, de privé-secretaris van de koning. Hij uit ook scherpe kritiek over de methoden die worden gebruikt bij aanbestedingen en onthult verschillende staatsgeheimen.
De vraag is nu of Khalid Oudghiri niet verwachtte dat de Koning hem gratie zou verlenen? In ieder geval ondermijnt hij nogmaals zijn kansen om naar Marokko terug te mogen keren.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht