1 december 2018 , 18:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
De Afrikaanse voetbalbond heeft besloten om de organisatie van de Afrika Cup 2019 aan een ander land dan Kameroen toe te kennen.
Het besluit werd al maanden verwacht en werd vrijdag genomen. De werken aan de infrastructuur liepen te veel vertraging op. Het land kampt bovendien met ernstige veiligheidsproblemen.
Landen die zich kandidaat willen stellen voor de organisatie van het kampioenschap hebben 21 dagen om hun dossier bij de Afrikaanse voetbalbond in te dienen. Marokko is de grote favoriet maar heeft een sterke tegenstander in Zuid-Afrika dat in 2010 het WK organiseerde en in 2013 de Afrika Cup.
Het nieuw gastland zal voor het einde van het jaar bekend worden gemaakt. De Afrika Cup vindt volgend jaar van 15 juni tot 13 juli plaats. Het is de eerste keer dat 24 en niet 16 landen aan het kampioenschap zullen deelnemen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent