Zoeken

Kamel Chafni vier wedstrijden geschorst

- Sport

Geschreven door Laila A.

De Auxerre spits Kamel Chafni werd geschorst voor vier voetbalwedstrijden voor het duwen van een scheidsrechter op 17 december.

Deze sanctie werd donderdag besloten door de disciplinaire commissie van de Franse Voetballiga (LFP). Chafni, geschorst tijdens het onderzoek van de LFP, heeft al drie wedstrijden uitgezeten.

Tijdens een eerste liga wedstrijd tegen Brest, Frankrijk, had Marokkaanse international scheidsrechter Tony Chapron geduwd. Hij werd toen van het veld gestuurd door assistent-scheidsrechter Johann Perruaux, met een "Hoepel op, Arabier!".

Een sterk controverse volgde tot de twee mannen na een telefonisch gesprek, verklaarden dat ze de zaak als gesloten beschouwden.

Voor zijn Arabier-opmerking kreeg Johann Perruaux op donderdag ook twee wedstrijden schorsing.

Lees meer

Afrika Cup: wedstrijd Marokko - Niger vandaag

De Atlas Leeuwen, uitgeschakeld in de Afrika Cup 2012 vrijdag door Gabon, zullen vanavond tegen Niger spelen voor de indeling van Groep C.

Afrika Cup: Marokko - Niger dinsdag 31 januari

Marokko, met 3-2 geëlimineerd uit de Afrika Cup door Gabon vrijdag, speelt dinsdag 31 januari zijn laatste wedstrijd van de competitie tegen Niger.

Wedstrijd Marokko-Tunesië televisiehit

Meer dan tien miljoen Marokkanen heeft maandag de wedstrijd op televisie gevolgd tussen Marokko en Tunesië (1-2), voor de Afrika Cup 2012.

Kamel Chafni slachtoffer racistische belediging

Een onderzoek werd geopend door de Franse Professionele voetbal Liga, ten gevolge van de racistische belediging aan het adres van de internationale Marokkaanse speler, Kamel...

Racisme: Kamel Chafni en Johann Perruaux vinden akkoord

De Frans-Marokkaanse Kamel Chafni en de scheidsrechter Johann Perrueaux, die aan Chafni "hoepel op, arabier" zou hebben gezegd, hebben besloten een einde aan de zaak te maken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team