Resultaat wedstrijd Marokko - Niger 1-0
Marokko eindigde dinsdagavond de Afrika Cup 2012 met een 1-0 overwinning op Niger, in Libreville, Gabon.
26 januari 2012 - 08:36 - Sport
Meer dan tien miljoen Marokkanen heeft maandag de wedstrijd op televisie gevolgd tussen Marokko en Tunesië (1-2), voor de Afrika Cup 2012.
Volgens cijfers van Marocmétrie, hebben 3.866.000 kijkers de wedstrijd gevolgd op de Marokkaanse tv-zender 2M en 3.746.000 op Al Aoula.
Marocmétrie geeft daarbij aan dat de Marokkaanse sportzender Arryadia ook een goede kijkcijfer haalde met de uitzending van de wedstrijd.
Een groot aantal Marokkanen gaf er echter de voorkeur aan naar de wedstrijd te kijken op Al Jazeera, zender dat de uitzendrechten van de Afrika Cup-wedstrijden bezit.
Lees meer
Marokko eindigde dinsdagavond de Afrika Cup 2012 met een 1-0 overwinning op Niger, in Libreville, Gabon.
Marokko startte de Afrika Cup 2012 met een nederlaag 1-2 tegen Tunesië, maandag in Libreville, Gabon.
De Atlas Leeuwen spelen vandaag, vrijdag 27 januari, tegen Gabon voor de tweede dag van Groep C in de Afrika Cup 2012.
De voetbalwedstrijd tussen Marokko en Algerije van 4 juni te Marrakesh, werd gevolgd door 9.320.000 mensen op de Marokkaanse zender Al Aoula.
De Atlas Leeuwen, uitgeschakeld in de Afrika Cup 2012 vrijdag door Gabon, zullen vanavond tegen Niger spelen voor de indeling van Groep C.