Marokkaanse vertelt hoe man haar in Marokko achterliet (video)
Een in het buitenland gevestigde Marokkaanse vrouw heeft een video gedeeld over haar ervaring in Marokko met de corrupte politie en justitie.
19 mei 2017 - 16:45 - Marokko
Simona vertrok op haar 12e naar Israël en keerde pas jaren later terug naar Marokko om graven van heiligen te bezoeken.
Haar vertrek is ze nooit vergeten. Haar ouders vroegen haar om voor een zomerkamp naar Israël te gaan. Sindsdien bezoekt ze Marokko wanneer ze kan en vooral wanneer ze er het geld voor heeft.
Ze komt bidden voor de vrede tussen joden en Arabieren. Simona is zeker van één ding, in Marokko voelt ze zich veel veiliger dan in Israël. Video!
Lees meer
Een in het buitenland gevestigde Marokkaanse vrouw heeft een video gedeeld over haar ervaring in Marokko met de corrupte politie en justitie.
Een man heeft in Marokko zijn jonge vrouw zwaar mishandeld en haar oor afgesneden. Hij verweet haar "haar houding".
Een vrouw heeft in het Marokkaanse El Mzar bij Inezgane haar eigen dochter van 12 jaar doodgestoken en haar zoontje van 10 zwaar verwond.
Elk jaar bezoeken ruim 50.000 Israëliërs Marokko ondanks de afwezigheid van diplomatieke betrekkingen tussen Israël en het koninkrijk.
Waarom Imane, 13, zelfmoord pleegde blijft onbegrijpelijk. Imane was een rustig meisje zonder problemen. Ze hing zichzelf op in haar kamer bij haar ouders in Essaouira.