19 april 2014 - 20:29 - Marokko
De Joods-Marokkaanse advocaat Isaac Charia heeft een aanvraag ingediend om tot de islamitische PJD-partij toe te treden.
Isaac Charia schrijft dat hij samen met de islampartij corruptie wil bestrijden en grote hervormingen in het land wenst aan te moedigen.
Naar zijn mening kan de Marokkaanse politiek niet lager vallen en heeft de eerlijke burger geen andere keuze meer dan de PJD aan te sluiten om deel te nemen aan de ontwikkeling van het land.
Verschillende Marokkaans-Joodse activisten werken voor politieke partijen en verenigingen in het land. In 2011 had Maguy Kakon als enige Joods-Marokkaanse zich kandidaat gesteld voor de parlementsverkiezingen.
Update 1 mei 2014
In een verklaring aan de media laat Isaac Charia weten dat hij geen Joodse roots heeft. Hij is moslim, net als zijn vader en overgrootvader. Naar eigen zeggen is hij een chrif, een afstammeling van de Profeet Mohamed. Hij vindt het bovendien onaanvaardbaar dat de PJD zijn brief aan de media heeft overhandigd.
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI