21 februari 2025 - 15:00 - Marokko
Jonathan Harroch, CEO van Nation Sportive, het moederbedrijf achter fitnessketens City Club, Unique Fitness Clubs en UFC Gym Morocco, is veroordeeld tot een gevangenisstraf.
De rechtbank in Casablanca heeft Harroch schuldig bevonden aan het uitschrijven van ongedekte cheques en oplichting. Deze veroordeling komt voort uit een aanklacht ingediend door een burger. De rechtbank legde Harroch een gevangenisstraf van twee jaar op.
Lees ook: City Club in crisis: Marokko legt beslag op sportscholen
Deze zaak maakt deel uit van een groter juridisch web waarin de ondernemer verwikkeld is. Naast deze veroordeling loopt er nog een apart onderzoek tegen Harroch bij het hof van beroep in Casablanca. In deze zaak wordt hij beschuldigd van mensenhandel. Zes jonge vrouwen hebben tot nu toe aangifte gedaan tegen de ondernemer. Ze beschuldigen hem van dwang en manipulatie. Er staat een confrontatie tussen de aanklaagsters en Harroch gepland in het kader van dit onderzoek.
Lees ook: CEO City Club in Marokko verdacht van mensenhandel en drugsbezit
De arrestatie van Harroch op 12 oktober 2024 in een hotel in Casablanca was een keerpunt. Hij werd aangehouden in het bezit van een kleine hoeveelheid cocaïne, in gezelschap van twee jonge vrouwen.
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden
Casablanca kleurt Airbus na 1 dollar deal
KSS-III en K2: Marokko’s nieuwe militaire aspiraties