5 november 2024 - 23:50 - Marokko
Jonathan Harroch, de eigenaar van de sportschoolketen City Club, moet op 12 november voor de rechter verschijnen in Casablanca. Harroch zit momenteel in voorlopige hechtenis in de Oukacha-gevangenis.
De zakenman wordt verdacht van ernstige misdrijven, waaronder mensenhandel, uitbuiting van kwetsbare vrouwen, aanzetten tot ontucht, bezit en gebruik van harddrugs, en aanzetten tot prostitutie. Zijn arrestatie volgde op het uitschrijven van meerdere ongedekte cheques ter waarde van miljoenen dirhams.
Lees ook: CEO City Club in Marokko verdacht van mensenhandel en drugsbezit
Harroch werd in een hotel aangehouden nadat de politie op de hoogte was gebracht van zijn juridische problemen. Hij was in het gezelschap van twee jonge vrouwen en had 2,5 gram cocaïne in zijn bezit.
Lees ook: City Club-topman vastgezet in Casablanca
De zaak wordt onderzocht door de Gerechtelijke Politie. Verschillende getuigen zijn al gehoord door de rechter-commissaris. Hun verklaringen zouden meer licht kunnen werpen op de beschuldigingen van seksueel misbruik en schending van werknemersrechten die tegen Harroch zijn ingediend.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt