9 mei 2022 - 09:00 - Cultuur
De Frans-Marokkaanse komiek Jamel Debbouze en zijn vrouw, journaliste Melissa Theuriau, vierden hun 14ᵉ huwelijksverjaardag op zaterdag 7 mei in een luxe vijfsterren hotel.
Na 14 jaar houden Jamel Debbouze en Melissa Theuriau van elkaar als op de eerste dag. Op 7 mei 2008 gaven de twee celebs elkaar het ja-woord. Om dit te vieren genoten ze zaterdag samen van wat tijd in L’Artisien, een luxe hotel in Versailles. Het stel deelde op Instagram enkele kiekjes van hun verblijf in het hotel.
Lees ook: Mélissa Theuriau vertelt over huwelijk met Jamel Debbouze
Het geheim van hun lange huwelijk? "We praten veel, we debatteren. We zijn het niet altijd eens. Soms hebben we meningen die niet tegengesteld zijn, maar elkaar aanvullen," vertelde Mélissa Theuriau in maart in het programma En Aparté op Canal+. De journaliste uitte haar geluk dat ze haar leven deelt met een man die indruk op haar blijft maken.
Lees ook: Jamel Debbouze brengt familie bijeen voor Eid-ul-Fitr
"Ik ontmoette iemand die ik zeer bewonder en die indruk op me blijft maken door zijn intellectuele onafhankelijkheid en zijn vrijheid. Dat cultiveert hij en ik leer veel van hem," vervolgde ze. Het paar heeft twee kinderen, Lila en Léon.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko