5 februari 2022 - 16:20 - Wereld
Een 40-jarige Marokkaan tegen wie Italië een Europees arrestatiebevel had uitgegeven, is door de Spaanse politie in Alicante gearresteerd. Hij wordt verdacht van drugshandel en lidmaatschap van een criminele organisatie.
De verdachte werkte als manager in een winkel in Alicante. Hij belde zelf de politie omdat een klant voor overlast zorgde. Bij aankomst van de agenten was de klant al vertrokken. Ze controleerden toen de identiteit van de winkelmanager en ontdekten dat hij door Italië werd gezocht voor deelname aan een criminele organisatie en handel in cocaïne, heroïne en hasj.
Lees ook: Door Marokko gezochte Marokkaan in Spanje gearresteerd
Las Provincias bericht dat de man van Marokkaanse afkomst op vraag van Italië door Interpol werd gezocht. Hij zou sinds augustus 2019 drugs verkopen en riskeert daarvoor een maximale gevangenisstraf van 20 jaar. De Spaanse autoriteiten hebben een uitleveringsprocedure op gang gezet.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Marokko verovert Washington met pastilla
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Misbruik huwelijk: Marokkaan veroordeeld na eisen seks
Wildkamperen bederft strandplezier in Marokko
500 gestolen laptops uit Spanje duiken op in Marokko
Heftige confrontaties tussen Marokkanen en politie in Spanje
Ouders in zee verdwenen Medhi Narjissi bezoeken rampplek in Zuid-Afrika
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken