15 februari 2021 - 17:20 - Wereld
Israël gaat aan studenten educatieve reizen aanbieden naar Marokko. Met name de geschiedenis van het koninkrijk zal ter sprake komen.
Het besluit werd aangekondigd tijdens een conference call tussen de ministers van Onderwijs van beide landen. De Israëlische minister Yoav Galant stelde een uitwisseling van studenten voor. Ook meldt hij op zijn Twitter-account dat er studiereizen worden georganiseerd.
De Marokkaanse minister Saaïd Amzazi is enthousiast over het idee. "Israëlische studenten kunnen Marokko leren kenen op een sociale en educatieve manier," aldus de minister. Hiervoor zullen speciale comités worden opgericht om de plannen uit te voeren en met een onderwijsplan te komen.
Naast studiereizen wil minister Galant ook het Marokkaans-Joods erfgoed in zijn land in het onderwijs opnemen.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko
Marokko daagt Duitse media voor de rechter in Pegasus-zaak