14 december 2018 - 10:00 - Cultuur
Iman Oubou werd verkozen tot lid van de jury van het bekende schoonheidswedstrijd Miss Univers. Zij is de eerste Marokkaanse die als jury van de wedstrijd zal fungeren.
"Ik ben zo vereerd en verheug me om deel uit te maken van de Miss Universe-jury van 2018!", schrijft Iman Oubou op Facebook.
De jonge Marokkaanse was Miss New York in 2015 en is de oprichtster van het online medium Swaay dat strijd tegen de onderdrukking en stigmatisering van vrouwen.
Iman Oubou sprak over haar rol als jury met FDM. "De organisatoren hebben dit jaar veel veranderingen aangebracht. Het is het allereerste jury gevormd door vrouwelijke ondernemers en niet door celebrities. (...) Ik ben er trots op de eerste Marokkaanse vrouw te zijn die lid is van de Miss Universe-jury!"
De jonge Miss belooft alles over het evenement en haar ervaring op sociale media te delen. Miss Univers staat op 16 december gepland.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden