18 juni 2019 - 18:40 - Cultuur
Meryem Bettacha, 23-jarige studente werktuigkunde, is tot Miss Kers 2019 verkozen tijdens de 99e editie van het Kersenfestival van Sefrou.
De jonge Miss stond in strijd met 36 kandidates uit elf steden. Ze is afkomstig uit Sidi Kacem en wist de jury te overtuigen met haar project om de vervuiling in de vallei van Sefrou te bestrijden.
Zahra Boumalek, directrice van een website afkomstig uit Nador, en Fatima Sbai, afkomstig uit Guercif en afgestudeerd in Engelse taal, eindigden op de tweede en derde plaats.
Boumalek presenteerde een origineel project van een fastfoodbedrijf in Marokko. Sbai wil jongeren voorbereiden op het huwelijk om het aantal echtscheidingen te doen dalen.
Het kersenfestival van Sefrou staat op de lijst van immaterieel werelderfgoed en wordt elk kaar georganiseerd met concerten, sportieve en culturele activiteiten, ronde tafels en uiteraard de Miss Kersverkiezing.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set