29 oktober 2020 - 11:00 - Marokko
Drie personen tussen 26 en 35 jaar werden door de gerechtelijke politie van Nador aangehouden op verdenking van oplichting en de organisatie van illegale emigratie.
De politie is het zeer goed georganiseerde netwerk op het spoor gekomen nadat zeven illegale migranten een klacht hadden ingediend. Volgens de Nationale Veiligheidsdienst (DGSN), zeggen de kandidaat-vluchtelingen in de aanklacht dat ze elk 30.000 dirham hebben betaald om illegaal naar Spanje te kunnen gaan.
De politie voerde huiszoekingen uit en nam tien traditionele bootjes in beslag, waaronder één met een motor. De DGSN benadrukt dat dit materiaal vaak gebruikt wordt bij de organisatie van operaties van illegale emigratie.
De drie personen werden in hechtenis genomen en ter beschikking gesteld van het onderzoek dat geopend is om alle ramificaties van dit criminele netwerk te identificeren, evenals alle personen die bij deze zaak betrokken zijn, verheldert het DGSN.
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Familietrip eindigt in drama op strand Tanger
Boeing Koning Mohammed VI doet testlanding in Al Hoceima
Vakantiedrukte in M’diq-Fnideq: chaos door massale toestroom
Huurauto slaat over de kop in Driouch, meerdere slachtoffers