24 november 2022 - 16:00 - Sport
Woensdag maakte advocaat Sander Janssen bekend dat voetballer Mohamed Ihattaren weer vrij is. Hij was dinsdag aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een bedreiging.
Mohammed Ihattaren was dinsdag gearresteerd in een huis in Utrecht, maar de politie wilde niet bevestigen dat het om de voetballer ging. De officiële verklaring was dat het om een 20-jarige man zou gaan. Ook over de ernst van de bedreiging zweeg de politie dinsdag, schrijft het AD.
Lees ook: Politie arresteert Mohamed Ihattaren
Ihattaren heeft dinsdag verklaringen afgelegd met betrekking tot een bedreiging. Het betreft een zaak van geruime tijd geleden die de politie nog onderzoekt, meldt zijn advocaat Sander Janssen via een statement op Twitter.
Lees ook: Ihattaren woont deels bij familie Nouri
De Telegraaf schreef eerder dat Ihattaren werd bedreigd door criminelen als gevolg van zijn relatie met een jonge vrouw. Verder zou hij zelf ook banden hebben met criminelen. Zijn advocaat schrijft daarover dat de ex-PSV’er door een "veelbewogen periode" in zijn leven ging, maar recent "had hij de weg weer naar boven gevonden".
"Ik leef op adrenaline", overlevende aardbeving Marokko getuigt
Juridische overwinning voor Marokkaanse fosfaatgroep in VS
Marokkaan verdacht van drugssmokkel vrijgelaten: "Ik leef een nachtmerrie"
Spanje op scherp door militaire herbewapening Marokko
Sofyan Amrabat verrast door cadeau van fan (video)
Verloren telefoon leidt tot ontdekking grote drugssmokkel uit Marokko
Sofyan Amrabat verrast door cadeau van fan (video)
Real Madrid droomt van terugkeer Achraf Hakimi
Luis Enrique: "Achraf grapt nog steeds over wedstrijd Spanje-Marokko"
Galatasaray: prachtig doelpunt van Hakim Ziyech (video)
Anass Zaroury en de 10 miljoen-oproep
Club Zakaria Aboukhlal komt met slecht nieuws
Marokko stijgt in FIFA-ranking en domineert Afrika
Voetbalwedstrijd Marokko-Zambia vandaag (live)