Zoeken

Honderden arrestaties in Marrakech

15 november 2017 - 16:50 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Honderden mensen werden in de loop van oktober in Marrakech gearresteerd. Dat bericht de plaatselijke politie prefectuur in een verklaring.

In de rode stad werden 2429 mensen gearresteerd voor diverse misdaden en misdrijven terwijl 17.941 identiteitscontroles werden uitgevoerd.

De politie heeft in dezelfde periode 2097 mensen geholpen die van bedelen leefden of op straat woonden. Allen werden naar speciale instellingen gestuurd.

Volgens de verklaring werden vorige maand ook 177 mensen met psychische problemen doorverwezen naar gespecialiseerde gezondheidsfaciliteiten.

Lees meer

Marrakech: 1220 arrestaties sinds begin Ramadan

Sinds het begin van de maand Ramadan heeft de politie in Marrakech 1220 verdachten gearresteerd voor verschillende misdrijven.

Marrakech wil van bedelaars en daklozen af

De politie van Marrakech heeft deze week enkele cijfers vrijgegeven over de criminaliteit in de stad. Daaruit blijkt dat honderden mensen in februari in de rode stad werden...

Marrakech: 155 daklozen en 38 geesteszieke mensen opgepakt

De politie in Marrakech blijft hard optreden tegen de criminaliteit in de stad en heeft in minder dan tien dagen tijd honderden mensen gearresteerd.

Ruim 900 daklozen en bedelaars opgepakt in Marrakech

Vorige maand werden ruim 1700 mensen die gezocht werden voor diverse delicten, door de politie in Marrakech gearresteerd.

Honderden arrestaties in Marrakech

Om de zomerperiode zo goed mogelijk te laten verlopen heeft de politie in Marrakech besloten om extra streng op te treden tegen de criminaliteit.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team