28 juli 2019 - 15:00 - Sport
Als gevolg van zijn ontslag als bondscoach heeft Hervé Renard openlijk kritiek geuit op de de Marokkaanse voetbalbond en enkele fouten aan de kaak gesteld.
De voormalige coach van de Atlas Leeuwen vertelde aan de media dat hij niet genoeg vrijheid van de bond had gekregen om het elftal verder te krijgen.
Volgens de Fransman koos de voorzitter van de voetbalbond, Fouzi Lekjaa, medewerkers die hem goed uitkwamen maar niet altijd goed waren voor het elftal zelf. Renard betreurt het ook dat enkele belangrijke taken aan assistenten werden toevertrouwd zonder rekening te houden met de hiërarchie.
Hervé Renard sprak tevens over zijn keuze om bijna geen spelers uit het Botola kampioenschap op te roepen voor de Afrika Cup 2019. Volgens hem vormde zijn selectie het beste team dat Marokko kon hebben. Hij herinnerde ook aan de goede plaats van het Marokkaans elftal in de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. Marokko heeft zes plaatsen gewonnen en is deze maand 41e met 1461 punten.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op