Zoeken

Hamza mon bb: zus Dounia Batma blijft in de gevangenis door coronavirus

20 maart 2020 - 16:40 - Cultuur

Geschreven door Fouad Badel

Het besluit van Marokkaanse rechtbanken om alle zittingen tijdelijk uit te stellen als onderdeel van de strijd tegen de coronavirus epidemie, heeft ook gevolgen voor Ibtissam Batma, de zus van Dounia Batma.

De jonge vrouw was enkele dagen geleden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor haar vermeende betrokkenheid bij de zaak "Hamza mon bb".

Ibtissam Batma moest in de komende dagen voor de rechter verschijnen om een voorwaardelijke vrijlating te vragen. De zitting werd echter uitgesteld waardoor de jonge vrouw vast blijft.

Dounia Batma en haar zus worden beiden verdacht in het schandaal "Hamza mon bb". De twee zussen worden van chantage en het verspreiden van valse en vertrouwelijke informatie en foto’s van bekende Marokkanen beschuldigd.

De zaak kwam in 2016 aan het licht. Meerdere verdachten werden reeds tot gevangenisstraffen en schadevergoedingen veroordeeld. De twee zussen, die hun onschuld claimen, waren in december gearresteerd en vervolgens voorwaardelijk vrijgelaten na de betaling van een borgtocht.

Lees meer

Dounia Batma geeft betrokkenheid bij "Hamza mon bb" toe

Dounia Batma heeft toegegeven betrokken te zijn bij het "Hamza mon bb" schandaal waarbij tientallen Marokkaanse celebs werden gechanteerd.

Dounia Batma doet carrièreswitch

Dounia Batma is niet aan de gevolgen van de coronavirus pandemie ontsnapt. Daar ze niet kan optreden heeft ze besloten om online cosmetica te gaan verkopen.

Dounia Batma treurt om zus Ibtissam

Dounia Batma heeft het erg moeilijk met de afwezigheid van haar zus Ibtissam. Vooral tijdens Eid ul-Fitr was de situatie moeilijk te verdragen voor de jonge zangeres.

Datum rechtszaak Dounia Batma staat vast

De eerste zitting van de rechtszaak tegen Dounia Batma staat op donderdag 15 mei gepland. De zaak wordt door de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech behandeld.

Marokko: nieuwe ontwikkeling in zaak "Hamza mon bb"

De onderzoeksrechter bij de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heeft de aanklacht tegen Dounia Batma bevestigd. De Marokkaanse zangeres wordt vervolgd voor de verspreiding...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team