9 mei 2017 - 19:03 - Sport
De deelname van Hakim Ziyech aan het oefenduel tussen Marokko en Oranje eind deze maand stond bijna vast. Meerdere bronnen stellen nu echter dat de international niet aanwezig zal zijn.
Volgens Al Akhbar wordt de Ajacied toch niet opgeroepen door Hervé Renard die wel een beroep zal doen op meerdere andere spelers uit het Nederlands kampioenschap. Zo zou hij onder meer Sofyan Amrabat, Yassin Ayoub en Nacer Barazite oproepen.
Het blad meent te weten dat hij de recente kritieken van deze spelers "snel is vergeten". Alle drie hadden namelijk het besluit van de bondscoach om Hakim Ziyech niet op te roepen voor de Afrika Cup eerder dit jaar fel bekritiseerd.
In Marokko wordt gehoopt dat tegen de wedstrijd op 31 mei in Agadir Hervé Renard van mening zal veranderen en een einde zal maken aan zijn geschil met Ziyech.
Zomervakantie: Marokko verscherpt controles op goud bij grenzen
Marhaba 2025 van start: eerste Marokkaanse reizigers aangekomen
Nieuwe zones voor militaire productie in Marokko
Mega-statement French Montana: heel Marokko op zijn borst!
FC Barcelona annuleert oefenduel in Marokko
Marokko ontvangt 72.000 ton Amerikaans maïs in week tijd
FC Barcelona annuleert oefenduel in Marokko
Topcoach Issame Charai kiest voor België
Mourinho blokkeert vertrek Youssef En-Nesyri
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Lamine Yamal verdient miljoenen, vader rijdt in Golf van 1000 euro
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!