22 juli 2022 - 15:00 - Marokkanen in het buitenland
De Italiaanse rederij Grandi Navi Veloci (GNV) start deze vrijdag een lijndienst tussen de haven van Almeria en die van Nador. De eerste veerboot vertrekt uit de Spaanse haven om 19.30 uur.
GNV zal tot het einde van de Marhaba Operatie tien wekelijkse veerdienst verzorgen tussen Almeria en Nador. Dat meldt de havenautoriteit van Almeria (APA). De routes zullen worden geëxploiteerd door de "GNV Bridge", een nieuw schip dat vorig jaar werd gebouwd en over 153 hutten en 4 suites beschikt en in totaal plaats heeft voor 1000 passagiers.
Lees ook: Record toeloop Wereld-Marokkanen in Spaanse havens
Met de nieuwe route verhoogt de maatschappij het aantal afvaarten en versterkt ze haar aanwezigheid op de Marokkaanse markt.
Lees ook: Balearia beschuldigd van verhogen prijzen boottickets naar Marokko
De Italiaanse rederij voegt zich bij de twee andere rederijen die actief zijn op de route Almeria-Nador, namelijk Trasmediterránea, die momenteel 28 wekelijkse retourvaarten verzorgt met de veerboten "Volcán de Tamasite" en "Volcán de Tamadaba", en Baleària, die 24 wekelijkse retourvaarten verzorgt met de schepen "Wasa Express" en "Napels".
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse diaspora: dit zijn de geldregels voor trips naar Marokko
Marokkaanse douane waarschuwt diaspora: dit mag niet mee in de bagage
Meer veerboten naar Marokko deze zomer
Frontex verscherpt toezicht op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: medicijnen mee naar Marokko? Dit moet je weten
Marhaba 2025: zo wordt jouw reis naar Marokko makkelijker
Marokko ontvangt 12 miljard dollar van diaspora
Dit mogen Marokkanen in het buitenland belastingvrij meenemen naar Marokko