Zoeken

Glory wil alternatieve straf voor Badr Hari

1 februari 2019 - 14:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

Badr Hari werd vorig jaar betrapt op het gebruik van doping tijdens zijn gevecht tegen Hesdy Gerges.

Ook gerges werd positief gecontroleerd. Kickboksorganisatie Glory waarmee Hari en Gerges onder contract staan wenst een alternatieve straf voor de Marokkaanse kickbokser en zijn tegenstander.

"De vechters zijn voor de vechtorganisatie een belangrijke bron van inkomsten, vandaar dat Glory op een andere manier met de dopingovertredingen wil omgaan. We staan daar open in en zijn bereid tot overleg. Ook de Dopingautoriteit heeft dan een belangrijke stem.", zegt Henk van Aller van het ISR.

Maandag werd bekend dat Hari en Gerges verboden middelen hadden gebruikt voor hun gevecht in maart vorig jaar. Beide kickboksers riskeren een schorsing van vier jaar.

Lees meer

Badr Hari verlengt contract bij Glory

Badr Hari is tot december geschorst nadat hij positief werd getest op doping. Toch heeft Glory hem een nieuw contract van drie jaar aangeboden.

Hesdy Gerges wil nieuw gevecht tegen Badr Hari

Hesdy Gerges, Nederlands kickbokser en thaibokser van Egyptische afkomst, wil graag voor de derde keer tegen Badr Hari vechten. Hij liet dit zaterdag weten via zijn...

Badr Hari en Benjamin Adegbuyi binnenkort in de ring?

Benjamin Adegbuyi heeft op GSP Live laten weten dat er een grote kans bestaat dat hij in de loop van het jaar tegen Badr Hari zal vechten.

Badr Hari kiest zijn tegenstanders

Badr Hari is terug met nieuwe uitdagingen. Dat kondigde hij enkele dagen geleden zelf aan. De Marokkaanse kampioen tekende voor meerdere gevechten met Glory.

Badr Hari betrapt op doping

Badr Hari is vorig jaar betrapt op dopinggebruik volgens Nieuwsuur. Hij riskeert een langdurige schorsing.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team