1 februari 2019 - 14:30 - Sport
Badr Hari werd vorig jaar betrapt op het gebruik van doping tijdens zijn gevecht tegen Hesdy Gerges.
Ook gerges werd positief gecontroleerd. Kickboksorganisatie Glory waarmee Hari en Gerges onder contract staan wenst een alternatieve straf voor de Marokkaanse kickbokser en zijn tegenstander.
"De vechters zijn voor de vechtorganisatie een belangrijke bron van inkomsten, vandaar dat Glory op een andere manier met de dopingovertredingen wil omgaan. We staan daar open in en zijn bereid tot overleg. Ook de Dopingautoriteit heeft dan een belangrijke stem.", zegt Henk van Aller van het ISR.
Maandag werd bekend dat Hari en Gerges verboden middelen hadden gebruikt voor hun gevecht in maart vorig jaar. Beide kickboksers riskeren een schorsing van vier jaar.
Marokko maakt einde aan belastingvrije import schapen
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op