Badr Hari stopt samenwerking met coach Mike Passenier
Badr Hari heeft op sociale media het einde aangekondigd van zijn samenwerking met zijn coach, Mike Passenier. Wat tot dit besluit leidde zegt de kickbokskampioen niet.
- Sport
Badr Hari heeft op Instagram gereageerd op het dopingschandaal waarin hij verwikkeld is, door zijn harde werk te prijzen en optimistisch te blijven.
Hari deelde en foto van één van zijn trainingen in aanloop van zijn komende gevechten met het volgend bericht:
"Geen controverse, geen grote communicatiecampagne, de feiten spreken voor zich. Ik heb de waarde van hard werken geleerd, hoe je kunt concurreren, hoe mijn eigen grenzen te verleggen door te kickboksen. De Goat werkt harder dan ooit om de Heavyweight-divisie te veroveren. Aan mijn fans: bedankt voor je onvoorwaardelijke steun ... 2019 zal van ons zijn.
#TheyAreNotPrepared"
Badr Hari werd in maart vorig jaar betrapt op het gebruik van doping tijdens zijn gevecht tegen Hesdy Gerges, die eveneens positief werd gecontroleerd. Beide kickboksers riskeren 4 jaar schorsing. Kickboksorganisatie Glory wenst echter een alternatieve straf.
Lees meer
Badr Hari heeft op sociale media het einde aangekondigd van zijn samenwerking met zijn coach, Mike Passenier. Wat tot dit besluit leidde zegt de kickbokskampioen niet.
Badr Hari werd vorig jaar betrapt op het gebruik van doping tijdens zijn gevecht tegen Hesdy Gerges.
Badr Hari zit net zoals miljarden mensen thuis vanwege de coronavirus epidemie. Ondanks de gezondheidscrisis én de Ramadan blijft de Marokkaanse kickbokser hard trainen.
Badr Hari is terug met nieuwe uitdagingen. Dat kondigde hij enkele dagen geleden zelf aan. De Marokkaanse kampioen tekende voor meerdere gevechten met Glory.
Het langverwacht gevecht tussen Badr Hari en Rico Verhoeven zal naar verwachting alle records verbreken. Niet alleen de premie die de winnaar mag verwachten maar ook de prijzen...