18 juni 2023 - 09:00 - Marokko
De gerechtelijke politie van Beni Mellal heeft in samenwerking met de inlichtingendienst (DGST), vrijdag een Zwitserse burger gearresteerd.
Tegen de arrestant was een internationaal arrestatiebevel uitgegeven door de Zwitserse autoriteiten vanwege zijn vermoedelijke betrokkenheid bij een zaak van seksuele uitbuiting van minderjarigen.
Lees ook: In Marokko veroordeelde Zwitser riskeert nationaliteit te verliezen
De 62-jarige Zwitser wordt verdacht van het produceren en publiceren van pornografische inhoud naast de seksuele uitbuiting van minderjarigen. Deze aanklachten leidden tot de uitvaardiging van een arrestatiebevel tegen hem op 15 juni.
Lees ook: Marokko: Zwitser doodgeschoten in Casablanca
Computerapparatuur die in het bezit was van de Zwitserse staatsburger wordt momenteel onderzocht om eventuele nieuwe bewijzen te vinden, aldus een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN. Na zijn arrestatie werd de man in voorlopige hechtenis genomen, in afwachting van zijn uitlevering aan Zwitserland.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget