5 januari 2012 - 18:36 - Marokko
Bij botsingen tussen betogers en politie in Taza vielen tientallen slachtoffers op woensdag. Ook bij de orderdiensten vielen er gewonden.
De voorzitter van de lokale tak van de Marokkaanse Vereniging voor Mensenrechten, vertelde op Radio Aswat dat er heel wat gewonden waren, zowel onder de demonstranten als bij de politie.
De gevechten braken uit toen de politie probeerde te voorkomen dat werkloze afgestudeerden het stadhuis van Taza binnenvielen.
De rellen verspreidden zich in de nabijgelegen wijken toen demonstranten de steun kregen van jongeren uit de wijken Takkadoum en Administratieve.
Voertuigen van de veiligheidsdiensten werden verwoest door de demonstranten en een politieauto brandde volledig uit. Donderdagvoormiddag was de kalmte nog niet teruggekeerd in Taza.
Euro 2024: Marokko is inspiratiebron voor Europees team
Marokko: Emiraten financieren HSL Kenitra-Marrakech
Hafid Derradji beschuldigt FIFA-baas van corruptie door Marokko
Marokko’s ambitieuze snelwegprojecten in volle gang
Israël raadt reizen naar Marokko sterk af
Algerijnse journalist ontvangt prijs voor Marokko-haat
Marokko’s ambitieuze snelwegprojecten in volle gang
Legt Ryanair nieuw beleid op aan reizigers naar Marokko?
Bouw Mohammed VI-toren in laatste fase
Slecht nieuws voor Belg die in Marokko gevangen zit
Marokko: schokkende aanval in ziekenhuis Inezgane
Schotse globetrotter Alice Morrison ontkracht clichébeeld van Marokko (video)
Marokkaanse Nederlander staat terecht in Marokko voor doodrijden gendarme
Wereld-Marokkaan vermoordt moeder in Casablanca