Leerling die docent mishandelde in Ouarzazate cel in
De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.
23 mei 2017 - 20:35 - Marokko
Een filmpje van een leerkracht op een middelbare school in Marrakech zorgt opnieuw voor onbegrip in Marokko. De man beledigt een leerling alvorens haar fysiek aan te vallen.
Eerst wordt het meisje door de docent uitgescholden en een ezelin genoemd. “Zeg iets als je durft, ik ga je kapot slaan. Je bent kinderachtig. Ik zweer voor God dat ik ervoor zal zorgen dat je op de examens faalt.” De man blijft doorrazen en begint het slachtoffer plots te mishandelen. Een andere leerling nam het gesprek op!
Lees meer
De beelden schokten in Marokko. De 17-jarige leerling die een leerkracht op de Sidi Daoud middelbare school in Ouarzazate heeft mishandeld, zit in de gevangenis.
Een leerling heeft maandag in Salé tijdens het eindexamen een docent aangevallen die toezicht hield op de examens.
In Marokko is er deze week met afschuw gereageerd op een filmpje van een gevecht tussen een docent en een leerling in een middelbare school in Taroudant. Na een regen van...
De leerkracht die werd gefilmd terwijl hij een leerlinge in een middelbare school in Khouribga beledigde en mishandelde, is door de politie gearresteerd.
De leraar islamitische leer die enkele dagen geleden was gefilmd terwijl hij een leerling met een stok mishandelde in een school in Tetouan is geschorst.