Zoeken

Gemeenteraadslid Marrakech cel in

26 maart 2018 - 13:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De vice-president van de gemeente Sid Zouine bij Marrakech is tot een gevangenisstraf veroordeeld voor drugssmokkel.

Volgens Marokkaanse media werd de voormalige verantwoordelijke door de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech tot twee jaar en half celstraf en een boete van 5000 dirham veroordeeld.

De verdachte werd na de uitspraak van de rechter naar de Oudaya gevangenis gebracht. Hij zou actief hebben samengewerkt met een drugsnetwerk in de regio.

Lees meer

Nador: 10 jaar cel voor leider drugsnetwerk

De rechtbank van eerste aanleg in Nador heeft eerder deze week negen leden van een drugsbende veroordeeld tot gevangenisstraffen.

Corrupte Kamerlid tot celstraf veroordeeld in Marokko

De rechtbank van eerste aanleg in Fez heeft een Kamerlid van de PAM-partij tot een gevangenisstraf veroordeeld voor corruptie en machtsmisbruik.

Marokko: honderdtal ambtenaren veroordeeld voor corruptie

In de nacht van maandag op dinsdag heeft het Hof van beroep in Rabat een honderdtal mensen tot gevangenisstraffen veroordeeld voor corruptie en machtsmisbruik.

Marokko: celstraf voor hooligans Marrakech

De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech heef een twintigtal hooligans tot gevangenisstraffen veroordeeld voor hun deelname aan voetbalrellen in het Grote Stadion van Marrakech.

Marrakech: celstraf voor overspelige vrouw, minnaar vrijgelaten

De rechtbank van Imintanout bij Marrakech heeft een vrouw tot 6 maanden gevangenisstraf en een boete van 1000 dirham veroordeeld voor overspel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team