Zoeken

Meisje uit sekstape Ouarzazate tot celstraf veroordeeld

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Het tienermeisje uit Ouarzazate waarvan een sekstape op internet werd verspreid, is tot 8 maanden gevangenisstraf veroordeeld.

De rechtbank besloot de jonge vrouw ook een boete van 5000 dirham te laten betalen. Ze werd schuldig bevonden aan losbandigheid en aanzet tot prostitutie.

Het meisje was begin maart in Marrakech gearresteerd. Ze had Ouarzazate verlaten uit vrees voor een schandaal. In het filmpje was ze met haar Spaans vriendje te zien. Die deelde na zijn terugkeer in Spanje het filmpje op internet.

Lees meer

Rabat: 10 jaar celstraf voor pedofiele imam

De rechtbank van eerste aanleg in Rabat heeft begin deze week een imam tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor kindermisbruik.

Celstraf voor filmen vrouwen in hamam in Marokko

De rechtbank van Rabat heeft een vrouw tot 10 maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het filmen van naakte vrouwen in een hamam in Temara begin deze maand.

Corrupte Kamerlid tot celstraf veroordeeld in Marokko

De rechtbank van eerste aanleg in Fez heeft een Kamerlid van de PAM-partij tot een gevangenisstraf veroordeeld voor corruptie en machtsmisbruik.

Gemeenteraadslid Marrakech cel in

De vice-president van de gemeente Sid Zouine bij Marrakech is tot een gevangenisstraf veroordeeld voor drugssmokkel.

Meisje in Marrakech opgepakt voor sekstape met Spaans vriendje

Een tienermeisje is eerder deze week in Marrakech gearresteerd voor haar deelname aan een sekstape.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team