Dode en gewonden door ontploffing telefoonlader in Marrakech
Bij een woningbrand in Marrakech zijn één dode en meerdere zwaargewonden gevallen. De brand werd veroorzaakt door de ontploffing van een telefoon oplader.
11 januari 2022 - 19:00 - Marokko
Een geesteszieke man heeft in de nacht van vrijdag 7 op zaterdag 8 januari 12 auto’s in brand gestoken in de wijk Jamila 4 in Casablanca. Hij werd gearresteerd door de politie.
Sinds zijn terugkeer uit Israël, was de 45-jarige timmerman niet meer dezelfde. Hij zou een schijnhuwelijk zijn aangegaan met een vrouw die hem zogenaamd had bedrogen. Hij is geestesziek en woont alleen in het ouderlijk huis, dat zijn ouders en broers en zussen hebben moeten verlaten.
Lees ook: Visverkoper door psychisch gestoorde man vermoord in Al Hoceima
Tijdens een hysterische aanval gooide hij onlangs meubels, flessen en borden uit het raam van zijn huis. De plaatselijke autoriteiten grepen in om hem onder controle te krijgen en brachten hem naar het ziekenhuis van Derb Ghallef waar hij kalmerende middelen kreeg toegediend, meldt Assabah.
Lees ook: Monniken door mentaal gestoorde man aangevallen in Tanger
De volgende dag moesten de plaatselijke autoriteiten hem naar het psychiatrisch ziekenhuis in Berrechid brengen, maar hij werd daar niet opgenomen. Toen hij rond 2 uur ’s nachts in zijn buurt liep, stak hij 12 auto’s in brand die geparkeerd stonden in steegjes. Kort daarna werd hij in zijn huis door de politie gearresteerd.
Lees meer
Bij een woningbrand in Marrakech zijn één dode en meerdere zwaargewonden gevallen. De brand werd veroorzaakt door de ontploffing van een telefoon oplader.
Een privé kliniek in het centrum van Casablanca is maandag verwoest door een brand. De patiënten werden naar andere klinieken in de Marokkaanse metropool geëvacueerd.
De politie in Casablanca heeft een gerechtelijk onderzoek ingesteld nadat een 19-jarige Marokkaanse jongen zichzelf live in brand had gestoken op Facebook.
De Koninklijke Gendarmerie van Had Soualem heeft een zeer bijzondere verdachte gearresteerd. Hij stak de auto van zijn buurvrouw in brand en rechtvaardigde zijn daad door een...
In de wijk Rahrah in Tanger heeft een man met psychische problemen dinsdagavond brand gesticht in zijn ouderlijk huis.