7 januari 2023 - 19:00 - Marokko
De Koninklijke Gendarmerie van Had Soualem heeft een zeer bijzondere verdachte gearresteerd. Hij stak de auto van zijn buurvrouw in brand en rechtvaardigde zijn daad door een duiveluitdrijving.
De jongeman van rond de 30 jaar oud werd gearresteerd in Had Soualem, een stad die ongeveer dertig kilometer ten zuiden van de stad Casablanca ligt en deel uitmaakt van de provincie Berrechid.
Lees ook: Marokko: meisje (5) door broer doodgeslagen tijdens duiveluitdrijving
De eigenares van de verbrande auto heeft een klacht ingediend, waarin ze de jongeman beschuldigt van "wraak, vooral omdat hij was begonnen met het verscheuren van de autobanden, alvorens het voertuig helemaal in brand te steken", meldt het dagblad Assabah.
Lees ook: Duiveluitdrijving loopt fataal af voor Marokkaanse vrouw
Tijdens zijn verhoor ontkende de verdachte de feiten niet. Hij gaf toe dat hij "probeerde de auto te ontdaan van een vloek van de duivel". De verklaringen van de verdachte werden door de rechercheurs niet overtuigend geacht en dus ook niet serieus genomen. Da man is in hechtenis geplaatst.
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko