19 februari 2025 - 21:20 - Cultuur
De Marokkaans-Canadese komiek en acteur Gad Elmaleh heeft onthuld waarom hij geen shows geeft in Marokkaanse steden, ondanks de grote vraag.
De belangrijkste reden is de aanhoudende sluiting van de Grote Theaters in Rabat en Casablanca, zo legt Gad Elmaleh uit in een bericht op Instagram. Hij betreurt het dat deze "prachtige theaters gesloten blijven" en vraagt zich af waarom het zo lang duurt. "Ik krijg elke dag honderden berichten over een tournee in Marokko. Ik begrijp niet waarom onze prachtige theaters in Casablanca en Rabat nog steeds gesloten zijn. Wie heeft een antwoord?", schrijft hij.
Lees ook: Gad Elmaleh tot christendom bekeerd? Komiek reageert
Gad Elmaleh had eerder al een oproep gedaan aan de verantwoordelijken om de twee grote theaters te openen. Hij zei enthousiast te zijn om op te treden in zijn geboortestad Casablanca, in wat hij "een van de mooiste theaters ter wereld" noemt. Hij had het theater bezocht en beschouwde het als "een geschenk voor alle Marokkaanse en buitenlandse artiesten". Hij hoopte dat het theater in Casablanca snel zijn deuren zou openen, omdat het "een prachtig theater is, Marokko waardig". Zijn laatste show in Casablanca dateert van meer dan een jaar geleden.
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses