7 oktober 2021 - 17:53 - Cultuur
French Montana komt binnenkort met een eigen parfum op de markt. De in Marokko geboren Amerikaanse rapper werkt samen met luxe ontwerper en parfumeur Kilian Hennessy om zijn eigen parfum te ontwerpen en op de markt te brengen.
Angel’s Share is de naam van het nieuwe parfum dat Karim Kharbouch aka French Montana op de markt gaat brengen met Hennesy, die van een familie van bekende industriëlen in de luxesector komt, vooral bekend voor hun cognac.
Lees ook: French Montana koopt villa van 8 miljoen dollar
De nieuwe partner van French Montana lanceerde in 2007 al zijn eigen parfummerk, na een winstgevende samenwerking met Dior, Paco Rabanne, Mc Queen en Armani.
"Kilian is één van de beste luxemerken in de wereld met een uitstekende smaak. Het was dus logisch dat we zouden samenwerken om dit stukje van ons verhaal te schrijven", aldus de rapper. Kilian Hennesy oordeelt dat de samenwerking met French Montana heel normaal is daar zijn familie al jaren met rappers samenwerkt. "Mijn achternaam, Hennessy, is altijd heel erg verbonden geweest met de Amerikaanse hip-hop cultuur."
Angel’s share is een limited edition en zal herkenbaar zijn aan de goudkleurige plaat als stop en de kettingen die op de zijkanten van de fles zijn gegraveerd. De rapper beschrijft een verfijnde, frisse en complexe geur, ideaal "voor een avondje in de stad of om over de rode loper te lopen".
Belangrijke brug in aanbouw bij Nador
Opnieuw verkeersongeval op gevaarlijke weg in Noord-Marokko
Eerste echtgenote zorgt voor chaos op trouwfeest in Tetouan
Vreemd incident op weg naar Oued Laou (video)
Saoedische prins zorgt voor controverse in Tanger
Marokko wint van Spanje in conflict met Ryanair
Amerikaanse thrillerserie gebruikt Marokko als alternatief voor zes landen
Algerijnse komiek ’gelyncht’ om samenwerking met Marokkaanse rapper
Journalist Rachid M’Barki na schandaal aan de slag in Marokko
Frankrijk wil Marokkaanse zangeres Meryem Aboulouafa uitzetten
French Montana en Sheikha Mahra verloofd: monsterring van 1,1 miljoen dollar
Gevangenis, baby, gezin: influencer Poupette Kenza vertelt
Algerijnse komiek onder vuur om deelname aan videoclip Marokkaanse rapper
Lucky Numbers koopt Marokkaanse queer-film "Bouchra"