Kapper in Marrakech krijgt levenslang voor moord op minnares
De rechtbank van Marrakech heeft eerder deze week een kapper tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn 20-jarige minnares.
12 november 2016 - 11:18 - Marokko
Twee mannen zijn eerder deze week door de Koninklijke Gendarmerie gearresteerd na de vondst van het levenloos lichaam van een Fransman in een villa in de regio van Marrakech.
Het slachtoffer woonde in Tamansourt, op een tiental kilometers van Marrakech. Dat vernam persagentschap MAP van politiebronnen. Hij werd dood aangetroffen door de eigenaar van de villa, die was komen kijken waarom hij niets meer van het slachtoffer had gehoord.
De man vertoonde verwondingen aan het hoofd. Een Franse diplomatieke bron bevestigde de dood van de man. Twee verdachten werden donderdag door de gendarmerie in samenwerking met de DGSN en de inlichtingendienst aangehouden.
De identiteit van het slachtoffer werd niet vrijgegeven, noch de reden van de moord.
Lees meer
De rechtbank van Marrakech heeft eerder deze week een kapper tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn 20-jarige minnares.
In het Marokkaanse Beni Mellal is een onderofficier van de Koninklijke Gendarmerie donderdag dood aangetroffen.
De moordenares van een Fransman is dinsdag door het hof van beroep in Marrakech tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
Twee Franse vrouwen zijn eerder deze week in Marrakech gearresteerd voor de diefstal van een reiskoffer vol geld op de luchthaven.
De politie heeft in Casablanca een enorme wapenvondst gedaan. De wapens behoorden tot een Fransman die afgelopen weekend werd gearresteerd.