27 doden bij busongevallen in Nador en Essaouira
Bij twee busongevallen in de regio’s van Nador en Essaouira begin deze week, zijn 26 mensen om het leven gekomen, en raakten een veertigtal reizigers gewond.
- Marokko
Een Fransman vervolgd voor het illegaal bezit van vuurwapens, is maandag voor de militaire rechtbank in Rabat verschenen.
De man werd enkele dagen geleden gearresteerd door de Rijkswacht in Essaouira met meerdere wapens waarvoor hij geen vergunning bezit.
Een tijdje onder toezicht gehouden door de Marokkaanse autoriteiten, zou de Franse de wapens illegaal het land hebben binnengesmokkeld.
Lees meer
Bij twee busongevallen in de regio’s van Nador en Essaouira begin deze week, zijn 26 mensen om het leven gekomen, en raakten een veertigtal reizigers gewond.
Twee soldaten uit Smara zijn vorige week aangehouden voor drugshandel, door de Koninklijke Rijkswacht in de regio van Agadir.
Elf leden van de Marokkaanse rijkswacht worden vervolgd voor drugshandel en illegale immigratie, aldus het ministerie van Binnenlandse Zaken op zondag.
Een Marokkaan uit Frankrijk is vrijdag gearresteerd door de politie, buiten een moskee in de Californië wijk van Casablanca, met Russische wapens en munitie.
Drie Britten werden samen met drie Marokkaanse meisjes gearresteerd, toen ze naakt werden betrapt in het zwembad van een villa te Bab Ighli, Marrakech.