27 december 2021 - 17:00 - Marokkanen in het buitenland
Een Marokkaanse zakenman die in het Spaanse Mallorca is gevestigd, heeft een heel leuk geschenk gegeven. Othman Ktiri, eigenaar van een autoverhuurbedrijf, gaf al zijn werknemers onlangs een beloning van gemiddeld 2000 euro.
Op 17 december hield de Frans-Marokkaanse ondernemer een eindejaars-party met enkele van zijn werknemers op het sportveld van het stadion van Real Mallorca, een club die door zijn bedrijf wordt gesponsord. Bij deze gelegenheid maakte hij een "unieke" en "historische" evaluatie van zijn bedrijf.
Lees ook: Abdellatif Hammouchi verwent Marokkaanse politieagenten
Othman Ktiri kondigde aan dat al zijn werknemers een bericht zouden ontvangen met het verzoek hun mobiele telefoons te controleren. Het was een aangename verrassing. De werknemers vernamen dat ze een gemiddelde premie van 2000 euro gingen ontvangen, afhankelijk van hun anciënniteit in het bedrijf.
Lees ook: Marokko: gezondheidspersoneel krijgt bonus voor strijd tegen coronavirus
De zakenman heeft veel om trots op te zijn. Hij begon in 2005 als eenvoudige verkoper in een autodealerbedrijf en staat nu aan het hoofd van de OK Mobility Group, met een omzet van 300 miljoen euro en ongeveer 450 werknemers.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Bendes vallen Marokkaanse diaspora aan op Spaanse snelwegen
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)