2 december 2017 - 15:00 - Marokkanen in het buitenland
Bij een verkeersongeval tussen twee minibusjes afkomstig uit Marokko zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag negen mensen gewond geraakt in het Franse Ruffec.
Politiebronnen verklaarden aan de krant Sud Ouest dat het ongeval rond 3 uur ’s nachts gebeurde. Een van de minibusjes knalde toen tegen een vrachtwagen die door een Colombiaanse chauffeur werd bestuurd. Het tweede minibusje botste daarop tegen het eerste busje.
De gewonden verkeren niet in levensgevaar en werden naar het ziekenhuis van Ruffec vervoerd. Zeventien passagiers werden door het gemeentehuis van Ruffec opgevangen.
Dezelfde bron meldt dat de minibusjes samen uit Agadir waren vertrokken en op weg waren naar Parijs. De weg werd pas deze middag voor het verkeer heropend.
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland