Dramatisch ongeval in Agadir, 9 doden en 6 gewonden
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Agadir zijn deze ochtend negen mensen omgekomen.
9 mei 2018 - 16:10 - Marokko
Bij een verkeersongeval in de regio van Assa-Zag in Marokko zijn twee mensen omgekomen en tien anderen gewond geraakt.
Het ongeval gebeurde zondagnamiddag op de nationale weg tussen Guelmim en Assa-Zag ter hoogte van het dorpje Tarkamayt.
Volgens de plaatselijke autoriteiten botsten twee auto’s voor een nog onbekende reden tegen elkaar.
Alle gewonden werden naar het regionaal ziekenhuis van Guelmim en het academisch ziekenhuis van Marrakech afgevoerd. Drie gewonden verkeren in een kritieke toestand. De politie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Agadir zijn deze ochtend negen mensen omgekomen.
Bij een verkeersongeval met een busje op de weg tussen Safi en Sebt Gzoula zijn zaterdag drie doden en 37 gewonden gevallen.
Bij een tragisch verkeersongeval in Imsouane, in de regio van Agadir, zijn dinsdagochtend drie mensen omgekomen.
Bij een zwaar ongeval met een bus in de regio van Tanger zijn dinsdag 18 mensen gewond geraakt. Vier slachtoffers werden in een ernstige toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.
Vijf vrouwen zijn zondag gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval in Tanger. Een van de vrouwen werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.