5 augustus 2020 - 13:40 - Marokko
Een fles met een bericht van een jonge Amerikaanse leerlinge uit Greensboro is na een lange reis door de Atlantische oceaan op een strand in Guelmim teruggevonden.
Een visser vond de fles en contacteerde met de hulp van zijn neef de eigenares via internet. De fles werd op 6500 km van Guelmim in zee gegooid door Vivian Byerly en haar klasgenootjes.
Winston Salem Journal bericht dat Vivian in de fles een briefje had gedaan met een citaat. "Wees sterk omdat het beter wordt. Het kan vandaag stormachtig zijn, maar de regen blijft niet eeuwig.", schreef ze. Op het briefje stond ook: "Als je dit bericht vindt, laat het ons weten" met de naam van de school en haar lerares.
De neef van de visser filmde zijn oom met de fles en stuurde een bericht met de beelden naar de lerares van Vivian Byerly. Het tienermeisje heeft sindsdien regelmatig contact met de visser en zijn gezin.
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra