10 maart 2022 - 11:40 - Sport
FC Barcelona is bereid twee spelers op te offeren om Noussair Mazraoui tijdens de komende zomerstop over te nemen. De Spaanse club heeft reeds een aantrekkelijk salarisaanbod gedaan aan de Marokkaanse international, die in juni zou aantreden wanneer zijn contract bij Ajax afloopt.
Noussair Mazraoui zou in de komende dagen een contract kunnen tekenen bij FC Barcelona. Fichajes herinnert eraan dat de speler al heeft aangekondigd dat hij zijn contract bij Ajax, dat in juni afloopt, niet zal verlengen omdat hij vindt dat het het juiste moment is om de club te verlaten.
Lees ook: Barcelona komt met aantrekkelijk salaris voor Mazraoui
FC Barcelona moet in de komende zomerstop twee spelers afstaan om genoeg geld te hebben voor een transfer van Noussair Mazraoui of eventueel Erling Braut Haaland of César Azpilicueta.
De Spaanse club wil de verkoop van Sergiño Dest en Oscar Minguez afronden voor de komst van de Atlas Leeuw. Dest is één van Barça’s beste spelers en heeft door zijn leeftijd de hoogste marktwaarde in het team. Minguez kan nieuwe kansen krijgen met de komst van Mazraoui.
Lees ook: Noussair Mazraoui terug bij Marokkaans elftal?
Bovendien zal Dani Alves, die al een tijdje aan de kant staat, waarschijnlijk bij Barça blijven. Onderhandelingen over zijn transfer naar Valencia in de winter mislukten.
Marokkaan verdacht van verwoestende bosbrand in Spanje
Onrust in Chefchaouen na vondst lichaam
De onoplosbare problemen van Tanger
Historisch monument in Tanger stortplaats geworden
Influencer Adil "gofast" weer op straat in België
Bewoners sloppenwijk Marokko vinden nieuwe woningen "ongeschikt"
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis