30 april 2022 - 11:00 - Sport
FC Barcelona ontkent druk te hebben uitgeoefend op Abde Ezzalzouli om een post op zijn Instagram-account te verwijderen, waarin hij de Israëlische aanvallen op Palestina veroordeelt.
Abde Ezzalzouli had onlangs op zijn Instagram-account een video van de zender Al Jazeera geplaatst waarop de verschillende aanvallen van het Israëlische leger op de Palestijnse bevolking te zien zijn, met het bijschrift "Fuck Israël". Kort daarna verwijderde hij de post, wat de nieuwsgierigheid wekte van internetgebruikers die op zoek waren naar de redenen achter zijn beslissing, meldt Mundo Deportivo.
Lees ook: Abdessamad Ezzalzouli wekt woede Israëliërs
Verschillende Palestijnse websites meldden dat FC Barcelona druk heeft uitgeoefend op de Marokkaanse international om zijn post in te trekken. Dit was niet het geval, verzekeren bronnen van de club aan TV3.
Lees ook: Abde Ezzalzouli keert Spanje rug toe en kiest Marokko
Barça had afgezien van een vriendschappelijke wedstrijd tegen Beitar Jerusalem FC omdat de Palestijnse Voetbalbond (PFA) contact had opgenomen met de Spaanse club en hen had verzocht de wedstrijd niet in Jeruzalem te spelen. De Spaanse club speelde op 20 juli wel een klassieker tegen Real Madrid in Jeruzalem.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten