30 juni 2021 - 20:20 - Marokkanen in het buitenland
Er zijn twee extra schepen gecharterd in het kader van een overeenkomst tussen de Estse rederij Tallink Grupp en de haven van Tanger. Deze schepen, Victoria I en Romantika, zullen deelnemen aan de operatie Marhaba 2021 tussen Frankrijk, Italië en Marokko.
Opnieuw goed nieuws voor Marokkanen die in het buitenland wonen. Degenen die zich in Frankrijk of Italië bevinden, zullen via twee extra scheepvaartlijnen naar Marokko kunnen reizen. De schepen Victoria I en Romantika zullen tussen juli en september 2021 varen op de zeeroutes tussen Marokko en Frankrijk en tussen Marokko en Italië, aldus de Estse rederij Tallink group in een verklaring.
Lees ook: Marokko en Portugal akkoord over opening zeeverbinding eind juni
Victoria I verliet Tallinn, de hoofdstad van Estland, op 28 juni en de Romantika zal op 5 juli uitvaren. De reisroute van de twee schepen ligt vast: zij zullen naar de haven van Tanger Med varen en hun terugkeer naar Tallinn is gepland voor oktober 2021. De technische crew van Tallink Grupp zal het schip bedienen tijdens de oversteek.
"We zijn blij dat we dit jaar weer een charterovereenkomst voor onze schepen hebben kunnen sluiten en dat ze niet werkeloos in de haven hoeven te wachten tot de reisbeperkingen afnemen en de reizen hervat kunnen worden", vertelt Paavo Nõgene, CEO van Tallink Grupp, enthousiast. Ook al is de samenwerking voor een korte periode van 100 dagen, het is werk voor het schip en haar bemanning.
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland
Vijf dingen die je absoluut niet naar Marokko mag meenemen
Marokkaanse diaspora keert "te duur" Marokko rug toe
Vijf grootste fouten bij verkoop huis in Marokko
Marokko te duur voor eigen diaspora
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen